• slidebg1
  CARGO CARE
  flexibilná logistika
  Nehľadáme výhovorky, ale rýchle,
  konkrétne a flexibilné riešenia!

CARGO CARE

ponúkame komplexný manažment materiálových a tovarových tokov vrátane námornej a pozemnej prepravy,
colných služieb, skladovania, manipulácie a vracania prázdnych kontajnerov podľa dispozície lodiarov.

O NÁS

CARGO CARE je spoločnosť pôsobiaca hlavne v oblasti kontajnerovej logistiky. Klientom ponúkame komplexný manažment materiálových a tovarových tokov vrátane námornej a pozemnej prepravy, colných služieb, skladovania, manipulácie a vracania prázdnych kontajnerov podľa dispozície lodiarov.

Vyžívame širokú škálu slovenských a zahraničných obchodných partnerov s cieľom pokryť všetky požiadavky našich zákazníkov. Medzi naše základné charakteristiky patrí:

flexibilita a inovácie

rýchle rozhodovanie

vysoká adaptabilita

Stabilita a zodpovednosť

profesionalita a prístup

pro-zákaznícka orientácia

Logistika

Prostredníctvom systematickej spolupráce so zmluvnými tuzemskými a zahraničnými partnermi disponujeme vozovým parkom od malých dodávok až po kamióny s nosnosťou do 24t s plachtovými alebo skriňovými návesmi, ako aj špeciálnymi návesmi typu frigo, walking floor, doubledecker. V prípade pravidelnej spolupráce sme schopní navrhnúť a vytvoriť riešenia „šité priamo na mieru“ a to predovšetkým s ohľadom na optimalizáciu prepravných nákladov a tokov tovaru, ako aj rýchlosti prepravovania zásielok.

V prvom rade sme zameraní na prepravy námorných kontajnerov rôznych rozmerov a hmotností do a zo všetkých európskych prístavov, predovšetkým však Hamburg, Bremerhaven, Rotterdam, Koper a Trieste. Na základe potreby našich zákazníkov ponúkame však ponúkame aj širokú škálu využívaných prepravných zariadení od prepráv dodávkami, cez 7,5 t úžitkové vozidlá až po ťahače s návesmi o dĺžke 13,5m či už valníky, mega návesy alebo návesy s chladením.

V oblasti kontajnerovej železničnej prepravy využívame spoluprácu so všetkými významnými európskymi vlakovými operátormi a pre našich zákazníkov ponúkame za výhodné ceny vlakové spojenia so všetkými dôležitými európskymi prístavmi (Rotterdam, Hamburg, Bremerhaven, Koper, Trieste). S ohľadom na množstvá a frekvencie dokážeme operovať pravidelné vlakové spojenia ucelenými vlakmi, kusovými vozňovými zásielkami alebo využívaním miest na jednotlivých existujúcich spojeniach. Rovnako ponúkame prepravu ostatných (nekontajnerových) zásielok v rámci celej Európy a Ruska, predovšetkým železného šrotu, ale aj iných komodít.

Na základe našich bohatých skúseností a dlhodobej spolupráce so všetkými námornými prepravcami a lodiarmi dokážeme naším zákazníkom ponúknuť komplexné prepravné služby za výnimočné ceny s ohľadom na rýchlosť prepravy a komplexnosť všetkých prepravných služieb vrátane vystavenia všetkých potrebných dokumentov a vyclievania tovarov.

LOGISTICKÉ SLUŽBY, PORADENSTVO

Medzi ponúkané logistické služby patrí najmä:
 • Vystavovanie tranzitných dokladov (T1, T2L)
 • Vyclievanie tovarov
 • Skladovanie a logistika
 • Intrapodniková logistika
 • Predaj a prenájom kontajnerov >> (viac informácií o tejto službe)
 • Skladovanie a manipulácie s kontajnermi
 • Multimodálne manipulácie s nadrozmernými zásielkami

Ostatné služby, ktoré našim zákazníkom ponúkame, sú zamerané predovšetkým na logistické poradenstvo a audit, ekonomické, účtovné a právne poradenstvo v oblasti kontraktácie pri medzinárodnej kúpe a predaji ako aj poradenstvo v rámci práva medzinárodného obchodu. Pre našich klientov zabezpečujeme komplexné zmluvné riešenia vo viacerých svetových jazykoch, rovnako na požiadanie dokážeme nakupovať, dovážať a vyclievať tovary na náš účet a predávať ichu už vyclené tak, aby zákazník nemal žiadne dodatočné povinnosti voči colným či daňovým autoritám.

Neváhajte a kontaktujte nás

Prosím zadajte Váše meno! Prosím zadajte Váš mobil!
Prosím zadajte Váš odkaz!
Thank You ! Your email has been delivered.